НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Фонд  Гусятинської центральної районної бібліотеки поповнився новими книгами. Багато є цікавої та пізнавальної літератури, з якою ви маєте можливість ознайомитись, як на нашому блозі, переглянувши список новинок, так і завітавши до бібліотеки.                                                            

Про серію «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»
Мудрість багатьох поколінь доводить, що найголовніше завдання батьків — допомогти дитині піднятися на її власну гору, реалізувати її власне життєве завдання. Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» допоможе дитині підкорити будь-які вершини та стати успішною.
Чимало біографій видано про життя відомих людей. Але ці історії особливі тим, що написані «мовою дитини» та відповідають потребам сучасного покоління.Кожен з батьків мріє виростити свою дитину щасливою й успішною. Освіта займає в цьому процесі чи не найважливіше місце. Проте варто пам’ятати, що дитині дуже важливо отримувати позитивні емоції в процесі навчання. Саме тоді вона по-справжньому захопиться знаннями і зможе запам’ятати необхідне.
Зазвичай дітям не занадто подобається вчитися, зубрити що-небудь. Вони люблять занурюватися у світ пригод з новими героями, співпереживати їм, вчитися разом з ними і долати перешкоди. Так запросіть же ваших дітей у таку пригоду!
Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» — це найкращий спосіб познайомитися з наукою, історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. На прикладі великих особистостей та знаменитих учених, книги дають зрозуміти, що визначний успіх не відбувається сам по собі, він підвладний лише тим, хто багато та плідно працює. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже будь-яка невдала спроба — це ще один крок ближче до своєї мрії.
Унікальні книги-біографії допоможуть дитині зростати впевненим лідером, з власною думкою і поглядами на світ.
Крім того, книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Адже спільне читання дозволяє щиро говорити з дитиною про важливе, зміцнює стосунки із нею і додає любові до книг.
Читайте та надихайтеся!  


Хто надихав Стіва Джобса? Яку всесвітньо відому компанію створив Стів, окрім Apple? Чим Джобс цікавився окрім точних наук?
Про книгу .Ця книга —  захоплююча розповідь про життя новатора в IT-технологіях, творця одного з найвідоміших брендів, геніального оратора, талановитого керівника, людини, що змінила світ!
Історія життя Стіва Джобса буде корисною для кожного члена сім’ї. Це багатогранна книга-біографія з якої можна дізнатися цікаві факти з різних областей. Книжка захопить і дорослого, і дитину. Її цікаво читати разом чи самостійно, це чудовий спосіб проводити дозвілля. У кінці кожного розділу є питання-завдання, котрі не лише допоможуть запам’ятати корисну інформацію, а й підштовхнуть на роздуми, що насамперед потрібно робити, щоб бути першим, як Стів Джобс.
Читаючи книгу «Стів Джобс», дитина дізнається, що завдяки інтересу до науки, Стів ще в дитинстві відрізнявся нестандартним мисленням, що стало основою формування його особистості. Саме приклад Джобса доводить: людина, котра мислить не так як усі, котра уникає шаблонів у вирішенні задач на шляху до мети, здатна вплинути на світ, змінити його на краще та досягнути величних успіхів.
Стіву не завжди щастило, не завжди все вдавалося з першого разу, проте він ніколи не боявся починати з початку та йшов за покликом серця та інтуїції.
Книга «Альберт Ейнштейн» — це книга-біографія, яка розповість дитині про унікального вченого ХХ століття, котрий за допомого мислених експериментів вивів на новий рівень всі знання про Всесвіт. Навіть якщо фізика завжди здавалася складною, в цій книзі малеча побачить її з іншої – цікавої сторони. 
Усіма відкриттями Ейнштейна ми користуємося сьогодні, його праця стала поштовхом для інших вчених створити на основі його теорій телевізор, комп’ютер, фотоапарат. Усім цим ми можемо користуватись завдяки тому, що колись Альберт Ейнштейн відстояв право бути не таким як усі. Вченого, котрому не давались багато шкільних предметів, котрий був небагатослівним, почали запрошувати у всі університети світу, щоб почути його видатні лекції.
Розповідь про великого вченого дає зрозуміти, що бути не таким як усі – це унікальний дар, розвиваючи який, ви можете відкрити у собі здібності до улюбленої справи. А коли любиш те, чим займаєшся, то ти дійсно щаслива людина!

Нікола Тесла – один з найвидатніших вчених та інженерів, його внесок в науку оцінюють нарівні з внеском Леонардо да Вінчі, а його життя схоже на фантастичний роман.
Флуоресцентне світло, електричний годинник, двигун на сонячній енергії, радіо, передбачення електрокарів, інтернету та мобільного зв’язку – важко повірити, але за всіма цими відкриттями стоїть одна людина.
Відкриття Ніколи Тесли були настільки дивовижними, що сучасники називали його дії магією, а сьогодні він один з найактуальніших вчених. Вже тоді, 100 років тому, Тесла розмірковував про таку енергію для отримання якої не потрібно спалювати вугілля, деревину чи нафту. Цю ідеологію продовжив наш сучасник Ілон Маск, котрий заснував компанію Tesla Motors, що спеціалізується на виготовленні електрокарів.
Нікола Тесла — яскравий приклад вченого, котрий доводить, що нестандартне мислення може призвести до величних змін світу. Нікола Тесла пройшов чимало труднощів, в його талант не вірили, обдурювали з гонорарами, він був банкротом декілька разів… Проте, щоб не траплялось, з ним завжди була наука, котра вела його до нових відкриттів.

Книжка «Нікола Тесла» — більше ніж біографія, це розповідь про те, як важливо знайти своє призначення та вірити у себе, коли інші не вірять.
У цій книжці Джим Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п’ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу — дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.
Чому ця книжка
Якщо ви відчуваєте, що до певного етапу піднімалися вгору, а вже кілька років пробуксовуєте на місці, то ця книжка — той червоний прапорець, який покаже, що ви робите не так і куди слід почати рухатися, щоб пробитися у вищу лігу бізнесу. Джим Коллінз пояснить, як вивести компанії, громадські і державні організації та установи з хорошого на величний рівень.
Для кого книжка

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться бізнесом, менеджментом, саморозвитком. Особливо зацікавить СЕО, менеджерів та стартаперів.

Українська народна іграшка  Герус Людмила

Народні іграшки з тканин і ниток, глини, дерева, трави, соломи, сиру. Видання має на меті познайомити з особливостями української народної іграшки, її локальним розмаїттям на основі експонатів музеїв, приватних зборів, авторських творів

Книга «Українське народне вбрання»

Видання знайомить читача з оригінальними зразкамитрадиційного вбрання українців кінця ХІХ - початку ХХ сторіччя, що зберігаються в музеях Києва, Харкова, Львова, Чернігова, Вінниці, Запоріжжя, Переяслава-Хмельницького і приватних колекціях. Альбом містить інформацію прорегіональні особливості українських строїв, змінює сталі стереотипи, демонструючи український національний одяг в усьому багатстві і розмаїтті.
Андрій Курков – унікальний письменник. Він практично сам заповнює нішу відомих російськомовних українських прозаїків, будучи до того ж одним із найбільш знаних за кордоном наших сучасних авторів. Тому оминути увагою його найновішу книжку вкрай складно. Особливо зважаючи на тематику і назву, яка сама так і промовляє: куди, мовляв, ще актуальніше?
«Шенгенська історія» 

21 грудня 2007 року опівночі Литва приєдналася до Шенгенського простору. У цю ніч три молоді пари, які подружилися на рок-фестивалі, зібралися на хуторі Пієнагаліс, щоб відсвяткувати «Шенгенську ніч» і поділитися одне з одним планами на майбутнє. Інґрида і Клаудіюс говорили про свій переїзд до Лондона, Андрюс і Барбора збиралися до Парижа, а Рената і Вітас - до Італії. Вони не знали і навіть припустити не могли, чим їм доведеться там займатися. Вони довіряли Європі і були впевнені, що вона їх не підведе. Вони були молоді й самовпевнені. І поки вони сиділи за столом і очікували на «шенгенську північ», далеко від Пієнагаліса до шлагбаума, який перекриває дорогу на литовсько-польському кордоні, підійшов старий з дерев'яною ногою, який знав Європу як свої п'ять пальців. Він дочекався півночі і, як тільки прикордонники підняли назавжди смугастий шлагбаум, став першим литовцем, який перейшов кордон без пред'явлення паспорта. Перед ним теж лежала далека дорога, а в схованці його дерев'яної ноги вирушили в подорож разом зі своїм власником шість його паспортів. І всі на одне ім'я - Кукутіс...
Книга Василя Шкляра «Чорне сонце». У романі йдеться про події російсько-української війни  очима бійця полку «Азов». Хто і навіщо затягує криваву драму, чому гинуть найкращі, чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами, яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни?
Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю. 
До цієї книжки, окрім «Чорного Сонця», увійшли твори «Танець під чортову дудку», «Крук - птаха нетутешня», «Останній шанс Захара Скоробагатька», «Високі гори у Ялті», «Цілком таємні історії».
Сам Василь Шкляр стосовно героїв «Чорного сонця» зазначив: «Кажуть, герої не вмирають, але я хотів би, дуже хотів би, щоб вони замість бути героями жили. Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі. Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто».  
 КЕЛЛІ МАРТА ХОЛЛ. БУЗКОВІ ДІВЧАТА

Протягом 10 тижнів роман залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року, Goodreads відзначив «Бузкові дівчата» як найкращий історичний роман 2016 року, а журнал ELLE нагородив відзнакою «Читацький приз – 2016».
Кароліна Феррідей працює у Французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається до Польщі у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію.
Польська дівчина Кася Кужмерик розуміє, що її безтурботна молодість закінчилася, коли, після окупації Польщі нацистами, починає виконувати доручення підпільного руху опору.
У напруженій атмосфері один хибний крок може мати згубні наслідки.
Для амбітної молодої німецької лікарки Герти Оберхойзер оголошення про роботу у перевиховному жіночому таборі здається квитком у нові професійні сфери. Але вона опиняється в пастці нацистського концтабору і стає однією з лікарів-злочинців, що робили досліди над живими людьми.
Життя цих трьох жінок неймовірним чином перетинається. Їхні історії розгортаються на різних континентах: від Нью-Йорка до Парижа, Німеччини та Польщі. Кароліна і Кася прагнуть відновити справедливість для тих, кого історія забула.
Це захоплива книжка про подолання мирними людьми тих випробувань, з якими їх зіштовхнула війна. Келлі майстерно доповнила історичне тло чудовими персонажами.
  Publishers Weekly
Ті, хто любить читати історичну художню літературу, мають полюбити роман «Бузкові дівчата» Марти Холл Келлі

Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 року. Закінчив музичну школу за класом фортепіано. У 1989 році записав першу пісню у складі музичної групи «Скрябін». З того часу став відомим як співак, автор музики і текстів багатьох десятків пісень, а також ще і як талановитий письменник. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки «Я, “Побєда” і Берлін» (українською та російською) і «Я, Паштєт і Армія».
2 лютого 2015 року Кузьма Скрябін загинув в автомобільній аварії. У повісті «Я, Шонік і Шпіцберген», а також у піснях 2006—2014 років, що увійшли до видання, якнайкраще розкривається яскравий талант Кузьми з його іскрометним гумором, тонким ліризмом, чіткою громадянською позицією.


Одного ранку Джінг-хай прокинулася з усвідомленням, що вона більше ніколи не їстиме м’яса. На цьому й завершується звичний для читача класичний сюжет. Жанр роману південно-корейської письменниці Хан Канг балансує між домашнім трилером, притчею про трансформацію і деревофільною медитацією, а оповідь ведеться від імені нікчемного чоловіка героїні, який працює в офісі, одержимого свояка-художника і заклопотаної старшої сестри. Ці герої працюють, відчувають муки творчості, облаштовують власне життя, а от сама Джінг-хай припиняє робити будь-що взагалі.
Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами.
В основі роману — глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей
Романи Люко Дашвар незмінно мають успіх у читача. Вона пише так гостро й пронизливо, психологічно й чутливо, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця… Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина — зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір — незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…              Чому  варто прочитати  книжку «Рейс» Сергія Лойка?
«Рейс» — другий роман відомого письменника та журналіста, чия робота безпосередньо пов'язана з військовими діями. Оглядаючи збройні конфлікти в «гарячих точках» Чечні, Румунії, Афганістану та інших країн, він так само переконливий та відвертий у художній прозі.
«Аеропорт» був першим романом, написаним на основі реальних донецьких подій в жовтні 2014 року. «Рейс» став першим романом про збитий «Боїнгу», трагедія якого зачепила весь світ.
Книги Сергія Лойко — це історичні романи нового часу!
Позитивні відгуки про книгу «Рейс» не змусять себе чекати — це живий та драматичний трилер, вартий уваги читачів.
         
 Анотація:
Це книжка про письменника в Часі - і про Час у житті й творчості письменника. Перед читачем розгортається ніби писаний на окремих аркушах літопис долі Ліни Костенко - і долі країни в часи тоталітарної системи та в період боротьби за Незалежність, захисту її здобутків. Глобальні історичні події перетинаються зі щасливими й сумними моментами родинного життя, драматичні передчуття й іронічні коментарі переплітаються, голоси рідних і друзів  творять поліфонію, яка з хаосу дисонансів вичакловує гармонію, світло, любов.
Для широкого читацького загалу.
Бібліографія:
584 с.; іл.;оправа, розмір 24,5х15,0 см                     
Історія подвигу батальйонів, що врятували країну

     Саме такі слова написані на обкладинці книги під назвою «Добробати», яка щойно вийшла у харківському видавництві «Фоліо» вже другим виданням[  У цій 325-сторінковій книзі група експертів та журналістів – Катерина Гладка, Вероніка Миронова, Ольга Плужник, Олег Покальчук, Ігор Рудич, Васіліса Трохимович та Артем Шевченко – дають відповіді на такі питання: Чи вистояла би наша країна в боротьбі з російською агресією без мужніх добровольчих батальйонів? У чому сутність та витоки руху добробатів? Якою була їхня роль під час найважливіших подій гібридної війни? Що чекає на них у майбутньому?
Ця книга – хроніка діяльності добровольчих батальйонів і водночас роздуми над природою добровольчого руху. Створення добровольчих батальйонів, їхній бойовий шлях і сучасний стан – про все це розповідають в книзі безпосередні учасники подій, політики, військові, громадські активісти та волонтери.
Корені добробатів – в боротьбі українців за свою свободу. Вже йде четвертий рік, як Україна опинилася в центрі історичних подій, що сколихнули весь світ. Спершу це був Майдан – Революція Гідності, де люди виступили проти олігархічного і клептократичного режиму Януковича. Майдан, чи як його називали – Євромайдан, почався з акцій протесту людей, які вийшли проти відмови Януковича підписати угоду про Асоціацію з ЄС.


П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя — у Вільних профспілках, на обох Майданах — бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел». Тяжко поранений, у складі групи з тринадцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. Після піврічного лікування, восьми операцій, емоційно виснажений, він приймає рішення, що вже зробив свою справу і прийшов час відпочити.
Але коли старий товариш — народний герой, той, хто разом з ним пліч-о-пліч боровся за правду, тепер силою і страхом створює в рідному місті свою бізнес-імперію, стає очевидним: якщо не борешся зі злом, опиняєшся на темному боці. Тож боротьба триває...
Євгеній Положій  в новій книзі використав реальну історію добровольця АТО, який був важко поранений під Іловайськом, довго лікувався і повернувся в непросте мирне життя.

Чому така назва нової книги? Найважливіша допомога пораненому в перші 5 секунд. 5 днів герої книги виходили з оточення під Іловайськом і багато їхніх побратимів відійшли у Вічність. Автор досліджує якими стали українці в останні роки після трагічних подій на Майдані та війни на Сході і робить висновок, що ми стали більш солідарними та більш чуйними до чужої біди.

  Отож, про що розповідатиме книга, що ви її тримаєте в руках?
Мабуть, мені слід було б відповісти, що цей роман про Бразилію — чергова «adventure story», мандрівна авантюрна сага про мої безкінечні поневіряння світом, котра є логічним продовженням «Мексиканських хронік» та «Подорожі на Пуп Землі». І справді, ці сторінки рясніють колоритними історіями про зубатих крокодилів, кровожерливих піраній, тропічних птахів, важкопрохідні нетрища, водоспади запаморочливої краси, пригоди на бразильській дискотеці тощо. Втім, відразу зауважу: ви зіткнетесь із Бразилією, яку не звикли бачити по телевізору, на сторінках туристичних журналів чи строкатих плакатах туристичних агенцій. Я не збираюся розказувати про Ріо-де-Жанейро, славнозвісний бразильський карнавал, залитий сонцем і переповнений бандюгами пляж Копакабану, бетонні джунглі Сан-Паулу, курорт на острові Фернандо-де-Норонья і т.д. То все марнота марнот. Справжня Бразилія цілковито інакша. (Я навіть не заїжджав у Ріо, а в Сан-Паулу бачив лиш автостанцію та аеропорт, провівши більшість часу на безмежних просторах дикого і безлюдного Пантаналу та у південних штатах Бразилії.)
Воднораз запропонована вашій увазі книга зовсім не про Бразилію. В ній ви знайдете багато інших оповідок та епізодів, які зазвичай не трапляються у книгах про подорожі, а саме: історії про специфіку стосунків між діловою леді та безпритульним волоцюгою, про кохання, про видимість кохання і його повну відсутність, про те, як важко у наш час бути мандрівником, і про те, що втеча, попри розповсюджену думку, є непоганим вирішенням проблем, особливо тоді, коли тікаєш чортзна-куди на інший континент. А також це історія про те, що допомагає мені долати усілякі життєві негаразди.
Маю надію, що такий вибуховий коктейль припаде вам до смаку.
* * *
Ну і насамкінець.
Я часто повторюю, що всі події у моїх авантюрних сагах не є вигаданими. Я принципово не змінюю імен головних героїв і не приховую жодних подій.
Хтось може зауважити, що це, мовляв, неправильно — неетично. Я, проте, не бачу в тому нічого поганого. Я ніколи не пхаю свого носа в особисте життя тих людей, про яких пишу і котрі доклали рук до створення цієї історії. Я не зачіпаю подій інтимного характеру, як і не включаю в рукопис епізодів з чийогось приватного життя. Я описую лиш ті події, котрі пов’язані виключно зі мною і моєю подорожжю. Тож, коли комусь щось не до вподоби, вибачайте. Це історії мого життя. І я не можу змінити в них чиїсь слова та поведінку, так само, як не можу поміняти власного, безперечно, суб’єктивного ставлення до описаних нижче подій.
За традицією, всіх героїв моєї книги кличуть їхніми власними, даними від народження іменами. За винятком однієї дійової особи. Причому, мені б дуже хотілося написати, що ця книга найменше стосується саме цієї дійової особи. Одначе, зробивши так, я збрешу…
Ну, тепер начебто все.

Бажаю всім приємного читання!
 Шевченко С.В.
             Соловецький реквієм / С.В. Шевченко. - К.: ВПК "Експрес-Поліграф", 2013. - 592 с.: іл.

            Збірку публіцистики про соловецьку трагедію підготував фаховий журноліст - у минулому керівник підрозділу наукової установи СБУ. Книжка розповідає про розстрілене відродження України, нищення інтелектуальної еліти нації, яку уособлюють М. Зеров, М. Куліш, Л.Курбас, В. Підмогильний, С. Рудницький, М. Яворський та інші. Стаття про виконавців смертних вироків містить список осіб, приречених до катувань тюремних етапів.
            Для всіх, хто цікавиться історією її маловідомими сторінками.100 фактів про Україну/В. М.Скляренко. - Харків: ТОВ "Бібколектор", 2013. - 315с.,іл.
Історія та політика, наука і техніка, мистецтво і спорт – ось далеко неповний перелік тем , що висвітлюються в нашому виданні. Ви дізнаєтесь про видатні археологічні пам'ятки – Кам'яну Могилу і Херсонес Таврійський, що увійшли до Списку  всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО; про природні багатства України – мінеральної води та цілющі грязі, заповідний ковиловий степ і закарпатські ліси, поклади вугілля та нафти, уранової руди та золота; про визначні наукові відкриття і технічні досягнення і, насамперед, про надзвичайних людей, які жили в нашій країні в різні часи.
Українські письменники. Довідник – К.: Велес,2013. -368с.
Довідник подає біографічні дані, огляди творчості, перелік основних творів та додаткову літературу про українських письменників, які стали класиками, а також про сучасних українських письменників.
Для полегшення орієнтації у літературних процесах та творчості окремих письменників і поетів у довіднику вміщено додаток «Літературні напрями і течії».
                                                            

Я 77 Вікторія Ярош
ЗОЛОТИЙ КОЛОС ДАЖБОГА

Хліб в українських легендах та віруваннях / В. Ярош. Літературно-художнє  видання.  Видання перше. – К.: Успіх і кар'єра, 2013. – 112с.; кольор. іл.

Збірка українських легенд та давніх вірувань про основну і найважливішу страву в житті українського народу – хліб.

В книгу ввійшли зібрані та адаптовані для широкого загалу нариси про давні землеробські вірування, аграрні традиції, землеробський календар, магічні обрядові речі: зерно, сніп, дідух, плуг, а також обрядову їжу:хліб, кутю, коровай, млинці, коржики тощо. До книги ввійшли рецепти давніх обрядових страв: гуслянки, мандрилів, соломахи і т.д.
Представлений матеріал зацікавить школярів старших класів,студентів, викладачів, широкі кола української громадськості.


Крижова Н.О.
Атлас «Шляхами Великого Кобзаря» / Н. О. Крижова. – К.: ДНВП «Картографія», 2013. – 88с.: іл..
Атлас «Шляхами Великого Кобзаря» є  ілюстрованим науково-популярним картографічним виданням, що містить детальну інформацію про Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, художника, мислителя-гуманіста і революційного демократа, творча спадщина якого увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури.
Видання присвячене 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка і розраховане на широке коло читачів.Чигиринська О.О., Дорошенко О.Є.
Християнство / О. О. Чигиринська, О.Є. Дорошенко. - Київ : "Техніка", 2013. - 160с.

На сьогодні майже третина жителів Землі хоча б номінально належить до тієї чи іншої християнської конфесії. А в нашій країні християнами себе вважає більшість населення. Але  при цьому багато з них мають вельми віддалене уявлення про історію християнства, його віровчення та практику. Заповнити ці прогалини, а також познайомити з християнством представників інших віросповідувань і має наше видання.

Савка Б. Останні на полі слави: ..: З історії національно-визвольної боротьби кінця 40-х - початку 50-х років на терені Чортківської округи ОУН. - Тернопіль: Джура, 2009. - 336с.Савка Б. Забути немаємо права.. ..: Вид. 2-ге, доповнене. - Тернопіль: Джура, 2000. - 396с.
Книжка є першою спробою відтворити славні героїчні сторінки титанічної праці і боротьби учасників підпілля ОУН-УПА та їх симпатиків на терені колишнього Копичинецького повіту за відродження Української держави. Дослідженням охоплено події з початку 20-х і до 50-х років ХХ ст.
Немає коментарів:

Дописати коментар