вівторок, 20 вересня 2011 р.

"Благословенна у віках - велична, славна Україно!" - під такою назвою на Гусятинщині відбулося святкування 20-ї річниці Незалежності України

            19 серпня о 14.30 год у Гусятині відбулося урочисте відкриття святкування 20 річниці Незалежності України. До центральної площі міста урочистою ходою пройшли делегації зі всіх районів Тернопілля та делегації місцевих громад. Під звуки Державного Гімну був піднятий Державний Прапор України. Предстоятель УАПЦ Мефодій, керуючий УПЦ КП Тернопільсько-Бучацької єпархії Нестор, Апостольський адміністратор Бучацької єпархії УГКЦ о.Дмитро Григорак відправили молебень за Україну. Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян та ровесники незалежності – юнь Гусятинщини, поклали корзини квітів до підніжжя пам’ятника Незалежності. Після цього святкування перенеслося на повністю реконструйований стадіон «Збруч», де відбулося його урочисте відкриття та освячення. До усіх присутніх з вітальним словом звернувся голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян. Очільник області передав вітання від Президента України Віктора Януковича та відмітив, що День Незалежності – найважливіше свято українського народу, яке закріпило багатовікові прагнення, ознаменувало нову віху в історії державотворення та забезпечило права і свободи кожного громадянина. В.Хоптян також подякував всім небайдужим людям, організаціям та установам, які підтримали ініціативу обласної державної адміністрації та долучилися до втілення у життя проектів важливих для краю, і кожного конкретного населеного пункту, продемонструвавши, як багато може зробити громада і влада, заручившись підтримкою меценатів, на яких завжди була багатою Тернопільська земля. Керівник області побажав, щоб кожна домівка була сповнена радістю, добробутом, теплом і любов’ю, а серце – оптимізмом і непохитною вірою в щасливе майбутнє.  
        У святкуванні 20-ї річниці Незалежності України активну участь прийняли бібліотекарі району . Кожна бібліотека представила матеріали краєзнавчого характеру.
Впродовж усього дня на стадіоні проходили святкові дійсва за участі професійних та аматорських художніх колективів, показові виступи відомих спортсменів та команд МНС і МВС. Неабияке враження на глядачів справило повітряне шоу та парашутний десант. 
         Завершилося святкування пізно ввечері естрадним калейдоскопом за участі народних артистів України, заслужених діячів мистецтв України, естрадних виконавців району. Останнім акордом свята став святковий феєрверк.    

Немає коментарів:

Дописати коментар