четвер, 29 вересня 2011 р.

"Романтик серцем - реаліст душею"«Не іменуй же мене поетом, друже мій. Я хочу бути тільки людиною, яких так мало на світі, я хочу бути тільки нею…»


29 вересня 2011року Гусятинською центральною бібліотекою проведено творчий екскурс «Романтик серцем – реаліст душею» до 105-ти річчя від дня народження Івана Павловича Багряного – поета, прозаїка, драматурга, публіциста, громадсько-політичного діяча. 
Іван Багряний – одна із найяскравіших і  найдраматичніших постатей в українському письменстві і громадянстві першої половини і середини ХХ ст.. Переслідуваний і караний на батьківщині, він не для всіх виявився бажаним і зручним і в еміграції, в діаспорі ; його цькували і йому погрожували розправою політичні супротивники; замовчуваний на Україні всі повоєнні роки, він тільки останнім часом став відомий нашим читачам.


Творчий екскурс, який провела бібліотекар відділу обслуговування Наталія Василівна Мудра,  пройшов біля розкритої книжкової виставки. Тут читачі мали змогу ознайомитися з творчістю І.Багряного.


Немає коментарів:

Дописати коментар