понеділок, 3 жовтня 2011 р.

«Дім, в якому живе книга»

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні в Україні нараховується близько 40 тисяч бібліотек. Серед ведучих - Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Національна парламентська бібліотека України, Державна бібліотека України для дітей, Державна історична бібліотека України та інші.
Кількість бібліотечних працівників становить більше 53 тисяч чоловік. Послугами книгосховищ користуються більше 17 з половиною мільйонів читачів.
            З нагоди відзначення Всесвітнього дня бібліотек  в бібліотеках району проводились бесіди «Знання – це скарб, книга – ключ до нього» (Верхівці, Оришківці), «Подорож до цікавої країни – бібліотеки» (Тудорів, Яблунів); круглий стіл «Книга завжди поруч з нами» (ЦБ).

            
            Розкрито виставку-рекламу  «Книжкові новини» (Гусятин ДБ), проведено дні відкритих дверей: «Від книги - до світла, до знань, до життя» (Копичинці б-ка для дорослих), «Візьму з собою в непросте життя поради мудрі з книг, як чисту воду» (Суходіл), бібліотечний урок «Візьму з собою у життя дороговказом книги наймудріші» (Товсте), пізнавальну годину «Пізнати мудрість допоможе книга» (Б-ки системи), конкурс ерудитів «Найкращий читач» (Красне), день книги «Казкова ніч у бібліотеці» (Личківці).

Немає коментарів:

Дописати коментар