понеділок, 3 жовтня 2016 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК


Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки…
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки!
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед. В цей день працівники книгозбірень приймають найщиріші вітання від своїх колег та вдячних читачів.
Цього року працівники Копичинецької міської бібліотеки для дорослих з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вирішили відзначити найкращих, найактивніших читачів абонементу, юнацького відділу, Інтернет-Центру та нагородити їх по місцю роботи, навчання.
В подарунок від книгозбірні найкращі читачі отримали сувеніри на згадку та художню книгу сучасних українських письменників.

Козак З. - читач абонементу,продавець

Малко О. - читач абонементу,пенсіонер,
Копичинецьке геріатричне відділення

Чернецький О.С. - читач абонементу,пенсіонер.Журавель Г.С. - читач юнацького відділу, учениця
6 гімназійного класу НВК "ЗОШ І-ІІІст. №1-гімназія"


Бульчак Д.І. - користувач Інтернет-Центру,
учень 9 класу НВК "ЗОШ І-ІІІст. №1-гімназія"

          Шанувальники книги були приємно здивовані і теж приєднались до найщиріших вітань з професійним святом, та відмітили, що їм завжди подобається відвідувати бібліотеку та спілкуватись із професіоналами своєї справи.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар