четвер, 19 травня 2011 р.

Тим, хто дружить з книгою


Книги - морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
 Дивнії перли виносить».
- такими словами І.Я.Франка розпочалися урочини з нагоди нагородження переможців конкурсу «Читайлик» Крпичинецької міської бібліотеки для дітей, який відбувся у приміщенні міського Центру культури і дозвілля. На свято з подарунками приїхали гості з Тернополя: директор обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька та видавець, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф», директор Тернопільського видавництва «Джура» Василь Ванчура. Переможців конкурсу Василь Ванчура запросив у м.Тернопіль на ярмарку книги, де їм буде вручено ваучери на 100 грн. для придбання цікавих книг.

          З вітальним словом виступив заступник голови районної державної адміністрації Олександр Собань, який передав книги для читачів дитячої бібліотеки від районної державної адміністрації та районної ради. Начальник відділу культури і туризму РДА Роман Сагайдак вручив переможцям грамоти та книжки.
       Свято закінчилося заключною частиною благодійної акції «Подаруй дитині книжку». До акції долучилися школярі, учителі міста, працівники Копичинецької бібліотеки для дорослих , музей театрального мистецтва Тернопільщини. Зібрані книги учасники акції. Зібрані книги учасники акції вручили Роману Сагайдаку для подальшої передачі дітям, що виховуються в інтернатах , дітям що потребують нової цікавої книги. 
Ініціатором «Читайлика» є завідуюча міською бібліотекою для дітей Галина Турок.

Немає коментарів:

Дописати коментар