понеділок, 20 лютого 2012 р.

«Земного щастя пік: любов»

 
        День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — світське свято, яке відзначають у деяких країнах щороку 14 лютого.
            Відзначаючи День Святого Валентина центральна районна бібліотека спільно з 9-а класом місцевої школи провела розважальний вечір «Земного щастя пік: любов»
            Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру й невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.
            За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) надіслав їй зворушливого листа, який підписав «Твій Валентин».
            У пам'ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному «валентинки» — вітальні листівки в вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони.
            Легенду про «Острів почуттів» розказала заступник директора по роботі з дітьми Пенюта Н. Я.
            На заході були проведені конкурси: «Розбиті серця», «Питання на засипку», «Солодка парочка» та інші. 


Також у цей день дарують коханим квіти (найчастіше троянди — символи кохання), печиво-сердечки, інші сувеніри у вигляді сердечок, купідончиків, пташок, що цілуються., що було і зроблено  в кінці свята
           

Немає коментарів:

Дописати коментар