четвер, 15 березня 2012 р.

«У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна

            Щедра й невичерпно родюча українська земля подарувала вселюдському сузір"ю геніїв невгасимого Світоча - Тараса Шевченка, Тираноборця і Пророка, Речника волі, який поставив на сторожі біля своїх земляків, "рабів німих", вогненне слово, а в "Заповіті" дав їм наказ: "Кайдани порвіте!".
            Поява Шевченка - поета і художника, митця і борця, що став символом української нації, - була зумовлена всім ходом історичного і духовного розвитку України з її тривалою, сповненою драматизму, героїчною боротьбою за волю.
            «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна» під такою назвою центральна районна бібліотека провела літературно-тематичний вечір в приміщенні бібліотеки з вступним словом виступила вчитель В.С.Жарун. Учні школи разом із бібліотекарем Л.С. Град  приймали участь у літературній композиції «Слава Шевченка не вмре, на поляже».

А бібліотекар Г.І. Лозінська прочитала «Заповіт». Про перебування Шевченка на Тернопільщині учасників вечора ознайомила бібліотекар Н.В. Мудра.           Під час вечора відвідувачі мали змогу переглянути книжкову виставку «Ой висока круча, де стоїть Тарас».
            На згадку про вечір учасники подарували бібліотеці книгу «Кобзар»

Немає коментарів:

Дописати коментар