середа, 18 квітня 2012 р.

"Великодна світлиця"

           Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.
             Святкувати Пасху в Україні почали наприкінці першого тисячоліття з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Iсус Христос воскрес рано-вранці, i це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом: то ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марiя Магдалина, Марiя, мати Якова та СоломоНія прийшли до гробу з ароматами, щоб обмастити тіло Iсуса, але побачили відвалений камінь i порожній гроб, i тоді схвильованим жінкам з'явився ангел i сповістив про Воскресіння Господнє.
            Свято Великодня в Україні сьогодні символізує загальне відродження та обновлення.
            На передодні Великодніх свят в Хоростківській міській бібліотеці для дорослих відкрито Великодню світлицю "Народні традиції Великодніх свят", в якій користувачі жителі міста можуть переглянути книжкові виставки "Таємничий світ Великоднбої писанки", "На Божій ниві". В світлиці проводились : година християнської моралі "Хай воскресне наша воля і душа"; бесіду огляд "Свята церковні свята народні".Немає коментарів:

Дописати коментар