понеділок, 11 листопада 2013 р.

"Читайлик-2013» нагородив переможців "


Діти України в інформаційному просторі» - інформаційна дуель.«Книги - морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить».
(Франко І.Я.)


 
         Під таким гаслом уже 6-ий рік поспіль Копичинецька міська бібліотека для дітей проводить церемонію нагородження переможців щорічного конкурсу на кращого читача для учнів 1-4 класів.
        Цьогоріч «Читайлик-2013» гостинно приймав учасників у стінах рідної бібліотеки. 7 листопада читальний зал у затишку й теплі радо вітав усіх гостей, що прибули на свято.
         Сам конкурс суттєво відрізнявся від попередніх. По-перше, стартував він у січні 2013 року, враховував всі нюанси відвідування читачами бібліотеки: читання протягом року, відвідування влітку та під час інших канікул, участь у масових заходах, бажання читати, розповідь прочитаного, залучення друзів до бібліотеки, ремонт книг, вміння спілкуватися на задану тематику та багато іншого. По - друге, змагання - суто індивідуальні (групових змагань цього року не було з об’єктивних виробничих причин), але по значимості це був ще більш ретельніший і вимогливіший тур. Індивідуально боротися завжди важче, проте важливіше, бо ж тим солодша перемога, чим більшим зусиллям вона дісталася.

Найкращими читачами бібліотеки в 2013 році стали:I місце - Боговик Антоніна - 4-А ЗОШ №1-гімназія ;
II місце - Боцян Христина - 4-Б ЗОШ № 2;
III місце - Калимін Ольга - 5( 1гімназійний) ЗОШ №1- гімназія;
Серед кращих:
       Петрушка Ірина - 5-Б кл. ЗОШ №2;
       Бульчак Ганна - 3-А ЗОШ № 1-гімназія;
       Даган Марія - 4-Б ЗОШ №2;
       Бульчак Марія - 5 (1 гімназійний) ЗОШ № 1-гімназія;
       Федорович Ліля - 2 ЗОШ№2;
       Мартович Христина - 4-А ЗОШ №1- гімназія;
       Вівчар Христина - 5-Б ЗОШ № 2;
       Мартинишин Марія - 5-А ЗОШ №2;
      Мартинишин Діана - 5-А ЗОШ № 2.
       Дипломи і книги переможцям вручив начальник відділу культури і туризму Гусятинської РДА Сагайдак Роман Євгенович.
     Привітали переможців їх старші друзі – учасники гуртка комп’ютерної грамотності «Павутинка» та гуртка «Друзі книги». 
 
           Родзинкою свята стала інформаційна дуель на тему: «Діти України в інформаційному просторі», де, змагаючись між собою, читачі бібліотеки з`ясовували, що ж головніше в наш час – книга чи комп’ютер. Готуючись до свята всі учасники проявили не аби яку завзятість , наполегливість і артистизм. Самі написали вітання, розповідали вірші, гуморески… аби лише переконати переможців конкурсу «Читайлик-2013» в тому, що їх гурток кращий. Кожна команда мала cвoю емблему.


              У «Друзів книги» надзвичайно переконливою була ведуча Іринка Банира, вони співали пісні і навіть танцювали, проте комп'ютерники були наполегливими і вручили «читайликам» квиточки-посвідчення з логотипом Інтернет-Читайлика, запрошуючи їх таким чином у свій гурток «Павутинка».

 
Боротьба стала серйозною. Істину в спорі встановлювало авторитетне журі в складі:

 
Сагайдак Р.Є.(начальник районного відділу культури),


Турок В.П.(керівник хорової капели),


Пласконь І.І. (голова районного товариства «Лемківщина»)

      В   результаті тривалих дебатів всі прийшли до висновку, що хоч у вік інноваційних технологій, в часі третього тисячоліття коли ми живемо, книга дещо й втратила своє пріоритетне значення, але комп’ютер ще не в силі її замінити. Тому, на сьогоднішній день, це є два рівнозначних джерела інформації. Перемогла дружба. Всі учасники змагання отримали від бібліотеки солодкі дарунки.Зі словами вітання звернувся до учасників свята і наш гість – копичинецький бізнесмен, житель села Яблунів, головний лікар амбулаторії, поет - пісняр Іван Кушнір.Всі присутні з великою цікавістю слухали дуже гарні вірші в авторському виконанні. На згадку про зустріч п. Іван подарував бібліотеці збірки поезій «Подільський жайвір».Свято завершилося теплими аплодисментами і великим бажанням читачів взяти участь в конкурсі «Читайлик - 2014».


 

Немає коментарів:

Дописати коментар