середа, 18 вересня 2013 р.

День бібліотеки для садочка «Барвінок»


 

Копичинецька міська бібліотека для дітей вже багато років співпрацює з дитячим садочком «Барвінок».   «Дні бібліотеки для садочка» - це відвідини бібліотекарями дитячого дошкільного закладу з метою ознайомлення з наявною в бібліотеці літературою для дошкільнят; як зворотній звязок - організовуються екскурсії  малечі до  бібліотеки.

 


 

 13 вересня 2013 року відбувся незвичайний «День бібліотеки для садочка». Працівники і вихованці  дошкільного закладу взяли участь у громадських слуханнях на тему: «Сучасна бібліотека, якою ми її бачимо?». Вихователі висловили свою думку про книгу, сучасну  бібліотеку,  значення читання у вихованні дітей,  схвально відгукнулися про співпрацю обох закладів, відповіли на запропоновану анкету.

 

 


 

 

 

 


 Усі учасники опитування, в один голос, запевнили, що бібліотека в нашому місті потрібна, ніякі інформаційні технології  не замінять спілкування з книгою. Проте дуже добре, що існує така програма «Бібліоміст», завдяки  якій  маленькі читачі мають нагоду розвивати свої комп`ютерні навики, прилучитися до всесвітньої мережі Інтернет. Роботу дитячої бібліотеки вважають дуже потрібною. Висловлюють щирий жаль з приводу недостатнього комплектування міської книгозбірні літературою для малюків віком 3-5 років. Побажали бібліотеці гарних меценатів, побільше читачів та цікавих зустрічей з літературними діячами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар