середа, 7 травня 2014 р.

«Ще довго пам’яттю болітиме війна»           Cпливло 69 років від того вистражданого радісно-сумного дня Перемоги! Все далі відходять  грізні роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя.
Тим хто кров'ю своєю скропив землю, хто пройшов крізь полум’я війни, голод, холод, але вижив і тим, хто навічно відійшов у безсмертя – всім і мертвим і живим був присвячений вечір-спомин «Вічна пам'ять усім хто загинув, вічна слава усім хто живий», який Гусятинська районна бібліотека для дорослих провела спільно з учнями 10 класу.

Про причини війни та її основні хронологічні події розповіла присутнім класний керівник Решетило Н.О. .
Про перебіг воєнних дій тих років на Гусятинській землі розповіла бібліотекар  Град Л.С.
З літературно-тематичною композицією «Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми пам'ять живе…» виступили учні класу та бібліотекар Лозінська Г.І.
 
Події Великої Вітчизняної війни знайшли свій відбиток у творчості багатьох письменників, особливо тих, хто був на фронті, чиє дитинство   або  юність опалила війна.
З оглядом літератури  «Ехо війни в художній літературі», виступила бібліотекар Мудра Н.В.
 
До цієї пам’ятної дати у районній бібліотеці для дорослих оформлена книжково-ілюстративна  виставка «Війна і Перемога: біль і пам'ять».

Немає коментарів:

Дописати коментар