пʼятниця, 26 квітня 2013 р.

"РОЗДУМИ НАД ХРЕСНОЮ ДОРОГОЮ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА "

                                                    Духовний лекторій  «Шлях до спасіння»

 
Урок духовної краси  3.

        Зустріч читачів Копичинецької міської бібліотеки для дітей (учнів 5-7 класів ЗОШ №2 м.Копичинці) з отцем Ярославом Безкоровайним, настоятелем каплиці Святого Пантелеймона - цілителя,що знаходиться при Копичинецькій районній лікарні, відбулася в читальному залі бібліотеки 25 квітня 2013 року.     Розпочалася зустріч з молитви. «Отче наш», мовлене в книгозбірні, якось по-особливому проникло в серце, підкреслило значимість події.
         «Роважати будемо над Хресною дорогою Господа нашого Ісуса Христа, над страсними муками його в ім`я нашого спасіння. Ми маємо той останній тиждень великого посту, вже з наступного понеділка настає страсний тиждень. Отже підходять до завершення всі богослужіння в пості, мається на увазі сорокаусти і Хресні дороги,що правляться по наших храмах. Бо далі підготовлятимемося до розважання над страстями Христовими, до поклоніння Плащениці і, найважливіше, що  будемо готуватися до Великодня - Воскресіння Христового, що і є кульмінацією нашої Хресної дороги». Розповідаючи про всіх  дійових осіб із Хресної дороги  отець детально  роздумував чому так, а не інакше поступив кожен із них. Чи мали вони вибір, вибір поступити за власним сумлінням, по – совісті, або ж за прагненням втриматися за посаду, як Понтій  Пилат? Симон Киринеєць допомагає Ісусові нести хрест з примусу чи за бажанням? І чого ми маємо навчитися у Вероніки?…  Чи повчальними для нас сьогодні можуть бути їх вчинки?
           Далі о.Ярослав акцентував увагу на тому, що незабаром ми святкуватимемо Вербну Неділю або Вхід Господній у Єрусалим.Розповів історію свята
 
         .
          Зав. бібліотекою Турок Г.М. звернула увагу  читачів на викладку  літератури під назвою: «Не  я  б`ю, верба б`є.  За тиждень – Великдень». Коротенько  переглянувши книги, сказала що відомості про всі вказані події можна знайти також в інтернеті. Запросила дітей до комп`ютерного залу, де бібліотекар Ділай О.М. продемонструвала, як це зробити. Принагідно роздала всім присутнім інформаційні листки «Інтернет – для дітей».
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар