пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

"Екскурсія в бібліотеку "

Символічно, що Копичинецька міська бібліотека для дорослих міститься в приміщенні колишнього Народного дому, збудованого в 1910 році.

1квітня вчитель історії НВК "Загальнооoсвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" Лозовська Л.О. разом з учнями 1-го гімназійного класу відвідала бібліотеку і звернула увагу на меморіальну дошку з написом «1814-1914. Народному генієви Тарасови Шевченкови в соті роковини уродин. Українські товариства Копичинецької землі».Зав. бібліотекою Благута О.Т. ознайомила учнів з історією бібліотеки, краєзнавчими матеріалами.
У ці дні вся Україна несе жалобу та віддає шану усім тим мужнім людям, які загинули у боротьбі за волю нашої держави. Вони гідні сини українського народу,що віддали своє життя задля світлого майбутнього своєї Батьківщини!Вшановуючи пам'ять героїв Небесної сотні бібліотека організувала викладку газетно-ілюстративних матеріалів «На варті наших душ - Небесна сотня».
Присутні мали можливість ще раз згадати їх імена, а також ознайомитись із біографіями героїв нашого Тернопільського краю.

Немає коментарів:

Дописати коментар